המלצות אריזה לטיול בויאטנם - מה לקחת איתכם ואיך?

מה לארוז לטיול בוייטנאם

לפני טיול לחו"ל תמיד קיימת התלבטות: אילו דברים לארוז, מה חשוב לקחת ועל מה אפשר לוותר כדי לא להעמיס. היות ולא תמיד צריך לארוז את כל הבית ובהחלט ישנם דברים שאפשר לרכוש ביעד, או אפילו להסתדר בלעדיהם לפרק זמן מוגבל, ארזנו לכם כמה המלצות לדרך. שתהיה נסיעה טובה!

ישנם סוגים שונים של טיולים וסגנון האריזה צריך להיות תואם לאופיו של כל טיול. לטיול בויאטנם יש אופי הדומה לטיול אחרי צבא, לרוב הוא נמשך לפרק זמן גדול יותר ביחס לזמן שהיינו מקדישים לביקור ביעדים אחרים, אירופאים לדוגמה. בנוסף מדובר במקום בו המחייה זולה ולכן ישנם דברים שבהחלט כדאי לרכוש במקום. זה יהיה חסכוני יותר. בין אם אתם מטיילים צעירים ובין אם ותיקים, אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד לארוז מזוודה באופן יעיל, לקחת רק את מה שצריך ולארוז הכל בצורה נוחה.

המלצה שלנו – העלו אתכם מזוודה למטוס

קודם כל נתחיל עם "האיך". צורת האריזה תלויה לא פעם בהיקפו של הטיול, ככל שמדובר בטיול ארוך יותר כך צריך יותר מקום לציוד. יש לכם שתי אפשרויות: תיק גב או מזוודה. בכל מקרה, רצוי מאוד שתהיה לכם מזוודה לעליה למטוס. הסיבה היא שלעיתים רוצה הגורל והמזוודות ממשיכות בדרכן או שלא מצליחים לאתר אותן. לכן רצוי לארוז בגדים, כלי רחצה ואת כל הדברים החשובים לכם במזוודה לעליה למטוס שתהיה אתכם וכך יהיה לכם שקט נפשי וציוד לימים הראשונים, על כל מקרה.

מה אורזים?

כמובן שאם מדובר בנסיעה קצרה או בנסיעת עסקים, מזוודה לעליה למטוס עשויה בהחלט להספיק. ישנן אפילו מזוודות מתרחבות אשר מציעות מקום אחסון נוסף, מלבד זה הקיים. גם אם החלטתם לקחת תיק נוסף, המזוודה שתעלה איתכם למטוס יכולה להכיל את כל דברי הערך כמו כרטיסי טיסה, דרכון בתוקף, רישיון נהיגה בינלאומי, ביטוח רפואי, ויזה לויאטנם, כרטיס אשראי בינלאומי, פנקס חיסונים, כלי רחצה, בגדים להחלפה, ארנק, ספר, מגבת, מגבונים, ערכת עזרה ראשונה ואפילו לפטופ אם תרצו.

בתיק הגדול יש לארוז את כל הציוד אשר ישמש אתכם לכל שאר הטיול. תיק זה רלוונטי אם אתם טסים לויאטנם לפרק זמן ארוך יותר הנע בין כמה שבועות לכמה חודשים. כיום ויאטנם נחשבת ליעד מאוד פופולרי בקרב ישראלים ותיירים מסביב לעולם בין אם כקבוצה, בין אם כטיול פרטי ובין אם כטיול עסקי. לכן לרוב החפצים שאורזים צריכים לתת מענה לצרכים השונים במהלך הטיול. באופן כללי כדאי לארוז: בגדים בהתאם למזג האוויר הצפוי, נעלי הליכה, כפכפים, כלי רחצה, כובע, משקפי שמש, ערכת עזרה ראשונה, מוצרי אלקטרוניקה (סוללות, מטען, שעון מעורר, רמקולים קטנים ונגן מוסיקה, סדין וציפה ועוד.

נסכם ונאמר שלפני טיול לויאטנם מומלץ להשקיע בתיק או מזוודה איכותיים שיש להם אחריות לכמה שנים ושילוו אתכם גם לטיולים נוספים בעתיד.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן