טיול בוייטנאם בתקופת הקורונה -Covid 19

 

מגפת הקורונה בוייטנאם מהווה הזדמנות נהדרת ללמוד על העם המיוחד בוייטנאם ועל התמודדות מצוינת של ממשלה ואוכלוסייה עם מגיפת הקורונה העולמית.

וייטנאם הינה מהמדינות המובילות בעולם בהתמודדות מצוינת עם נגיף הקורונה מסין וזאת בעקבות ניסיון רב אשר נלמד בוייטנאם מהתפרצות מגפת הסארס שהגיעה לוייטנאם מסין בשנת 2003.

ההתמודדות של וייטנאם עם הקורונה -Covid 19

מגפת הסארס הגיעה לוייטנאם בשנת 2003 על ידי איש עסקים אמריקאי אשר נדבק מהנגיף בהונג קונג וטס לפגישות עסקים בהאנוי בוייטנאם. עם הגעתו נוסע זה חלה מאוד ואושפז בבית החולים האיטלקי בהאנוי.

בבית חולים זה עבד ד"ר אורבני , רופא איטלקי מוכשר אשר זיהה מהר מאוד כי מדובר בנגיף חדש ומסוכן.

ד"ר אורבני עדכן את ממשלת בוייטנאם אשר בודדה את בית החולים וכן עדכן את ארגון הריאות העולמי בכל הפרטים הדרושים בכדי ללמוד על נגיף זה, פעולתו הנחרצת והמהירה יחד עם העם בוייטנאם מנעה התפרצות המונית של הנגיף.

לאור ניסיון זה התמודדה וייטנאם באופן מצוין עם נגיף הקורונה החל ממועד ההתפרצות בסין וגילוי נגיף זה במזרח. בממשלה בוייטנאם הקימה באופן מהיר צוותי חיטוי וניקיון בכל המדינה, פותחה ערכה לגילוי מהיר של הנגיף, חלה חובת חבישת מסיכה בכל המדינה, כל התלמידים הוצאו לחופשה, הוקמו צוותים רפואיים לתגובה מהירה, ניתן טיפול רפואי חינם לאזרחים ותיירים לנגיף הקורונה, בוצע בידוד ממשלתי לכל חולה אשר זוהה כחיובי.

תגובה מהירה ומקצועית זו ועבודת צוות נהדרת של כל שכבות העם והממשל בלמה את נגיף הקורונה ומנעה מתים והביאה להחלמה מהירה של כלל החולים.

בטיול פרטי בוייטנאם אנו מאפשרים טיול בטוח ומהנה גם בתקופת הקורונה
וכן תנאי הזמנה וביטול נוחים ומיוחדים לתקופה זו.

מגיפת הקורונה הינה הזדמנות מצוינת ל טיול לוייטנאם וללמוד על התגובה המהירה ועבודת הצוות של כלל האוכלוסייה עם נגיף זה.

קבלת משרד וייטנאם
שייט רפסודות בוייטנאם