וייטנאם

טיול לצפון ומרכז וייטנאם - 7 ימים של המיטב.

מסלול הטיול אשר הכנו עבורכם, כולל את מיטב האתרים בוייטנאם ויעניק לכם חוויה מהנה ומעניינת מארץ יפה זו ומתושביה.

תקציר המסלול

יום

תקציר המסלול

ארוחות

מדריך

רכב

יום 1

הגעה לשדה התעופה בהאנוי – הסעה למלון וקבלת החדר

יום 2

סיור מודרך בעיר האנוי

בוקר + צהריים

יום 3

האנוי - נין בין - האנוי

בוקר + צהריים

יום 4

האנוי - מפרץ הא לונג

בוקר+ צהריים + ערב

יום 5

מפרץ הא לונג - האנוי - טיסה לדא ננג - הוי אן

בוקר + ברנץ'

יום 6

הוי אן

בוקר

יום 7

הוי אן

בוקר

יום 8

הוי אן – טיסה לסייגון
(הו צ'י מין) – טיול בעיר סייגון

בוקר + צהריים

יום 9

סייגון – מנהרות קו צ'י - מקדש קאו דאי

בוקר + צהריים

יום 10

סייגון - קאי בה - קאן טו בדלתת המקונג

בוקר + צהריים

יום 11

קאן טו – שוק קאן ראנג - סייגון

בוקר + צהריים

יום 12

טיסה חזרה מסייגון

בוקר

פירוט התכנית

יום 1:

את הטיול נתחיל עם הנחיתה בהאנוי, לאחר הסדרת הויזה בשדה התעופה ומיד ביציאה משדה התעופה, יחכה לכם מדריך מקצועי מטעם החברה , רכב חדיש ומרווח ונהג ונצא לעיר האנוי.

ניסע למלון 5 כוכבים בלב הרוובע הצרפתי והמרכזי בעיר, נקבל חדרים להתרעננות ונצא לטיול בעיר האנוי.

נתחיל את הטיול במתחם המאוזולואום המפרסם של מנהיג האומה "הו צ'י מין", נמשיך לסיור בין האגמים היפים של העיר האנוי לסיור בפגודות הקדושות על שפת שני האגמים המרכזיים ונסיים בסיור ברובע העתיק בן 36 רחובות השוק של האנוי, ובשוק המגוון והצבעוני.

יום 2:

ביום השני לאחר ארוחת הבוקר ניסע ל"נין בין" , אזור טבע מרהיב כ 120 ק"מ דרומית להאנוי , אזור זה הינו מהיפים בוויטנאם והוכרז כשמורת טבע עולמית על ידי ארגון אונסקו של האו"ם.

כאן צולמו מספר סרטים מרהיבים , האחרון שבהם הוא הסרט "קינג קונג", נשוט בסירות במבוק הנהוגות על ידי הכפריים בנהר ובין מצוקים מיוערים ,נבקר במספר מערות מרהיבות אשר הטבע יצר, כמה מהן שימשו את הוויטקונג בעת המלמה עם האמריקאים, נצפה באזור בו חיים כמה ממיני בעלי החיים הנדירים בעולם.

נהנה מארוחת צהריים מקומית ולאחריה נטפס במדרגות לאחד ממקומות התצפית היפים בוייטנאם, בין שני נהרות, ונבקר בפגודה העתיקה במקום.נלון בנין בין.

יום 3:

ביום השלישי נצא לאחר ארוחת הבוקר, לאחד משבעת פלאי עולם –מפרץ "האלונג ביי".

מפרץ מפורסם זה משתרע על שטח עצום וכולל כ 2000 איים בגדלים שונים , עם הגעתנו נעלה לספינה מנפנקת ל-24 שעות של שייט חוויתי ומהנה בין אלפי האיים במפרץ.

בשייט זה נהנה ממיטב המטבח הוויטנאמי, נשוט אל כפר הדייגים הצף ונלמד על אורח החיים על המים, נבקר במנהרת הנטיפים הענקית , נהנה משייט קייקים, דייג לילה של דיונונים ומנוחה על הסיפונים המפנקים.

 

 

יום 4:

עם בוקר מוקדם נהנה מהזריחה על הסיפון העליון ונמשיך בשייט ובטיול בספינה עד שעות הצהריים.

נהנה מארוחת צהריים קלה  טרם סיום השייט וניסע לשדה התעופה בהאנוי ונמריא למרכז וייטנאם, לעיר השלישית בגודלה בוייטנאם – "דא-ננג".

בשדה התעופה יפגוש אותנו המדריך לאזור זה ורכב החברה וניסע למלון ריזורט מפנק על שפת החוף , בין העיר "דא-ננג" לעיר העתיקה "הוי-אן".

נצא לסיור ערב באחת הערים היפות והמיוחדות בעולם "הוי-אן", עיר עתיקה זו בת מאות השנים נשמרה להפליא ובין הסימטאות הקטנות נהנה מהתאורה המיוחדת, שוק הלילה המקומי , הבארים והמוזיקה.

יום 5:

עם בוקר נצא לטיול סביב העיר העתיקה והיפיפייה "הוי-אן".

כאן נהנה משייט בנהר ושיטוט באחת הערים העתיקות והמיוחדות בעולם, נצא לטיול אופניים קל ומהנה אל שדות האורז המפורסמים (ניתן להחליף לטיול עם רכב), נראה את החקלאות המקומית והמסורתית, גני הירק היפים וניקח חלק בקורס בישול של מגוון המאכלים המקומיים.

לאחר ארוחת הצהריים נצא לשייט בסירת הבמבוק המסורתית ה"סמפן" בנהר, בין דקלי הקוקוס המקומיים ונתרשם מהדייג ומקורות המחייה במקום, נהנה ממאסג' רגליים מפנק ונחזור לריזורט האיכותי למנוחה ובילוי.

יום 6:

יום חופשי להנאה מהריזורט האיכותי ומחוף הים, למעוניינים תהייה הסעה ואפשרות לטייל בעיר העתיקה "הוי אן" באופן עצמאי. זה המקום לתפור בגד יפה ולקנות מתנות ומזכרות הביתה.

במלון מגוון בריכות ושירותים ברמה גבוהה, ספא מפנק (רצוי להזמין טיפולים מראש).

נוכל להציע אפשרות ליום טיול בשייט בין האיים למעוניינים.

יום 7:

לאחר ארוחת הבוקר זמן חופשי עד להמראה להאנוי לשדה התעופה וחזרה הביתה