יום טיול מיוחד בהו צ'י מין סיטי - סייגון

הצטרפו אלינו לטיול יום מיוחד בעיר הגדולה בוייטנאם - הו צ'י מין סיטי (סייגון).

נתחיל בסיור בצ'יינה טאון China Town ונבקר בשוק המסורתי צ'ו לון (Cho Lon Market (Binh Tay Market.
נטייל אל מקדש הגברת טיאן האו Thien Hau Lady Temple - אלת יורדי הים. ניסע לאורך גדת נהר סייגון ונלמד על המזח ממנו המנהיג הו צ'י מין עזב לראשונה את וייטנאם בשנת  1911 והפליג לצרפת. נהנה מארוחת צהריים ויאטנמית מסורתית.
נבקר בשלל המבנים המפוארים של סייגון: מוזיאון המלחמה, ארמון האיחוד (ארמון הנשיאות), משרד הדואר הישן, קתדרלת נוטרדאם. 

* מינימום הזמנה החל משני מטיילים.

 

בואו לגלות איתנו שווקים מקומיים וצבעוניים, מקדשים מיוחדים ואת האתרים החשובים בעיר הגדולה בוייטנאם, סייגון - הו צ'י מין סיטי. 

נתחיל את הטיול לאחר איסוף מבית האופרה של סייגון, בלב רובע 1, מרכז סייגון. 

נתחיל בסיור בצ'יינה טאון China Town ונבקר בשוק המסורתי צ'ו לון - שוק בין טאי (Cho Lon Market (Binh Tay Market. נשוטט בין סמטאות השוק ונגלה את המוצרים הצבעוניים שהמוכרים הסיניים משווקים.

נטייל אל מקדש הגברת טיאן האו Thien Hau Lady Temple - אלת יורדי הים או הגבירה של הים. המקדש שנבנה בתחילת המאה ה-19 מציע מפלט שקט ושליו מהעיר הגדולה הסואנת.

נסע לאורך גדת נהר סייג ונלמד על רציף נה רונג Nha Rong, המזח המפורסם ממנו המנהיג הו צ'י מין עזב לראשונה את וייטנאם בשנת 1911 והפליג לצרפת.

נמשיך בסיור בין האתרים המרכזיים בלב העיר סייגון. נתחיל בביקור במוזיאון המלחמה, המוזיאון המרכזי בוייטנאם המתעד ומספר את סיפורה של מלחמת וייטנאם,  המלחמה הארוכה בין דרום וייטנאם וצפון וייטנאם.

נחזור בזמן במהלך השיטוט בין קומות המוזיאון, נבקר בשרידי הכלא מתקופת השלטון הצרפתי, נטייל בחצר המוזיאון בין המטוסים, המסוקים, הטנקים ורכבי הקרב של צבא ארה"ב, אשר לחמו במהלך המלחמה. נבקר בקומות השונות המתעדות את הסיקור העיתונאי בזמן המלחמה, את המדינות אשר תמכו בצפון וייטנאם כגון קובה, סין וברה"מ, נראה את סיפור המלחמה מזווית הראיה של המנצחים הוייטנאמים, עד לאיחוד המדינה באפריל 1975.

נמשיך אל ארמון הנשיאות של דרום וייטנאם, אשר נקרא כיום ארמון האיחוד. מבנה זה נבנה בסגנון ארכיטקטורת הבאוהאוס וזכה לפרסי עיצוב עולמיים על סגננונו המיוחד. ארמון זה נבנה על שרידיו של ארמון השלטון של הכיבוש הצרפתי מהמאה ה-19 והוחלף במבנה מודרני במהלך שנות השישים של המאה ה-20.

בארמון נטייל בין אולמות הנשיאות והשגרירים, נקבל הצצה אל חייהם הראוותניים של שליטי דרום וייטנאם, נגלה את בונקר השליטה הסודי במרתפי הארמון, נבקר בגנים היפים ונראה את הטנקים אשר שחררו את דרום וייטנאם ופרצו אל הארמון, ביום האיחוד ה 30 באפריל 1975.

נמשיך בטיול אל בית הדואר המפורסם של סייגון, אחד מבתי הדואר היפים בעולם, אשר נבנה בסוף המאה ה-19 על ידי מיטב האדריכלים והמהנדסים הצרפתיים. בית הדואר פעיל עד היום, ובו תוכלו לשלוח גלוית דאר לחבריכם ומשפחותיכם ברחבי העולם.

נחצה את כיכר פריז, ונבקר בקתדרלת נוטרדאם של סייגון, אחת הקתדרלות היפות במזרח אסיה, אשר נבנתה על ידי הצרפתים הקתולים אשר קבעו את שלטונם בעיר סייגון במאה ה-19.

במהלך הטיול נהנה מארוחת צהריים מהמטבח הויאטנמי המסורתי.

בסיום הסיור נחזור למרכז העיר סייגון.

ציוד מומלץ: מצלמה, משקפי שמש, נעליים נוחות, כובע, קרם הגנה, תרסיס דוחה יתושים ולבוש המכבד את אתרי הביקור.

 • החל משני משתתפים.
 • המחיר כולל את כל המיסים של הטיול.
 • ניתן לשלם בשקלים בהעברה בנקאית בישראל.
 • המחיר אינו כולל טיפ אישי לנהג ולמדריך.

להזמנת טיול צרו קשר

  מידע חיוני

  - ישנה אפשרות להזמנת ארוחה כשרה ארוזה מבית חב"ד, בתוספת תשלום.
  - מינימום הזמנה החל מ- 2 מטיילים.
  - לוח הזמנים משוער, בהתאם לתנועה, תנאי מזג האוויר וכדומה. שימו לב אם אתם מזמינים טיסה ביום זה.
  - אנו ממליצים להביא כובע, קרם הגנה, ספריי נגד יתושים ונעלי הליכה טובות.
  - נהוג לתת טיפים יומיים למדריכים ונהגים לכל יום טיול מודרך - תשלום ישירות למדריך - 5$/לאדם/ליום.  
  רצוי למסור את הטיפ ישירות למדריך עם העזיבה.
  - המחיר אינו תקף בחופשת חג המולד ובערב השנה האזרחית החדשה, בראש השנה הוייטנאמי (בין 17-30 בינואר) ובחגים הלאומיים של וייטנאם (מ- 27 באפריל עד 3 במאי, מ- 30 באוגוסט עד 3 בספטמבר).
  - יעדי טיול מסוימים ניתנים לשינוי או החלפה בהתאם לשינויים בלתי צפויים.


  תקנות
  על פי תקנות הרשויות ביעדי הטיול: באחריותו וחובתו של הנוסע להיות בעל דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום העזיבה ולפחות 3 עמודים ריקים בדרכון; ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי קורונה; ויזה בתוקף בכניסה למדינות הטיול השונות.

  מעוניינים בטיולי יום נוספים בוייטנאם?  לחצו כאן להזמנת טיול