יום טיול משולב בעיר סייגון ומנהרות קו צ'י – הו צ'י מין סיטי, וייטנאם

טיול יום מלא בעיר הגדולה ביותר בוייטנאם - הו צ'י מין סיטי (סייגון).

בטיול היום נבקר במבנים המרכזיים, המסמלים את סייגון: מוזיאון המלחמה, ארמון האיחוד (ארמון הנשיאות), סניף הדואר המרהיב, וקתדרלת נוטרדאם הצרפתית.

נהנה מארוחת צהריים ויאטנמית מסורתית.

נסיים את הטיול בסיור מנהרות קו צ'י Cu Chi Tunnels מערכת הלוחמה המפורסמת ששימשה את צבא המורדים כנגד האמריקאים במלחמת וייטנאם.

* מינימום הזמנה החל משני מטיילים.

בואו לגלות איתנו את האתרים החשובים בעיר הגדולה בוייטנאם, סייגון - הו צ'י מין סיטי. נטייל אל מנהרות קו צ'י, באמצעותן לחמו המורדים נגד האמריקאים, הוייטמין והוייטקונג, במלחמת וייטנאם.

בבוקר הטיול נתחיל את הסיור באתרים המרכזיים בלב העיר סייגון. נטייל אל מוזיאון המלחמה, המוזיאון המרכזי בוייטנאם המתעד ומספר את סיפורה של מלחמת וייטנאם, המלחמה הארוכה בין דרום וייטנאם וצפון וייטנאם.

נחזור בזמן במהלך השיטוט בין קומות המוזיאון, נבקר בשרידי הכלא מתקופת השלטון הצרפתי, נטייל בחצר המוזיאון בין המטוסים, המסוקים, הטנקים ורכבי הקרב של צבא ארה"ב, אשר לחמו במהלך המלחמה.

נבקר בקומות השונות המתעדות את הסיקור העיתונאי בזמן המלחמה, את המדינות אשר תמכו בצפון וייטנאם כגון קובה, סין וברה"מ, נראה את סיפור המלחמה מזווית הראיה של המנצחים הוייטנאמים, עד לאיחוד המדינה באפריל 1975.

נמשיך אל ארמון הנשיאות של דרום וייטנאם, אשר נקרא כיום ארמון האיחוד. מבנה זה נבנה בסגנון ארכיטקטורת הבאוהאוס וזכה לפרסי עיצוב עולמיים על סגנוננו המיוחד. ארמון זה נבנה על שרידיו של ארמון השלטון של הכיבוש הצרפתי מהמאה ה-19 והוחלף במבנה מודרני במהלך שנות השישים של המאה ה-20.

בארמון נטייל בין אולמות הנשיאות והשגרירים, נקבל הצצה אל חייהם הראוותניים של שליטי דרום וייטנאם, נגלה את בונקר השליטה הסודי במרתפי הארמון, נבקר בגנים היפים ונראה את הטנקים אשר שחררו את דרום וייטנאם ופרצו אל הארמון, ביום האיחוד ה-30 באפריל 1975.

נמשיך בטיול אל בית הדואר המפורסם של סייגון, אחד מבתי הדואר היפים בעולם, אשר נבנה בסוף המאה ה-19 על ידי מיטב האדריכלים והמהנדסים הצרפתיים. בית הדואר פעיל עד היום, ובו תוכלו לשלוח גלוית דאר לחבריכם ומשפחותיכם ברחבי העולם.

נחצה את כיכר פריז, ונבקר בקתדרלת נוטרדאם של סייגון, אחת הקתדרלות היפות במזרח אסיה, אשר נבנתה על ידי הצרפתים . הקתולים אשר קבעו את שלטונם בעיר סייגון במאה ה-19 מכאן נסע אל מחוץ אל העיר סייגון ונגיע אל מנהרות קו צ'י. אתר מיוחד זה נשמר על ידי וייטנאם כדי להנציח ולהמחיש את שיטות המלחמה ומהלך המלחמה בדרום וייטנאם, נגד צרפת ובהמשך נגד ארה"ב. נסייר במתחם העצום הכולל מנהרות בגדלים וסוגים שונים.

כאן חפרו הוייטנאמים מעל 200 קילומטרים של מנהרות לחימה, מגבול קמבודיה ממערב ועד לשערי העיר סייגון. נראה את שיטות הקרב בדרום וייטנאם, נבקר במנהרות המוסוות היטב, נוכל אפילו לירות במטווח המקומי בכלי הנשק ממלחמת וייטנאם.

במהלך הטיול נהנה מארוחת צהריים מהמטבח הויאטנמי המסורתי.

בסיום הסיור נחזור למרכז העיר סייגון.

ציוד מומלץ: מצלמה, משקפי שמש, נעליים נוחות, כובע, קרם הגנה, תרסיס דוחה יתושים ולבוש המכבד את אתרי הביקור.

 • החל משני משתתפים.
 • המחיר כולל את כל המיסים של הטיול.
 • ניתן לשלם בשקלים בהעברה בנקאית בישראל.
 • המחיר אינו כולל טיפ אישי לנהג ולמדריך.

להזמנת טיול צרו קשר

  מידע חיוני

  - מינימום הזמנה החל מ-2 מטיילים.
  - לוח הזמנים משוער, בהתאם לתנועה, תנאי מזג האוויר וכדומה. שימו לב אם אתם מזמינים טיסה ביום זה.
  - אנו ממליצים להביא כובע, קרם הגנה, ספריי נגד יתושים ונעלי הליכה טובות.
  - נהוג לתת טיפים יומיים למדריכים ונהגים לכל יום טיול מודרך - תשלום ישירות למדריך 5$ - /לאדם/ליום.
  רצוי למסור את הטיפ ישירות למדריך עם העזיבה.
  - המחיר אינו תקף בחופשת חג המולד ובערב השנה האזרחית החדשה, בראש השנה הוייטנאמי (בין 17-30 בינואר) ובחגים הלאומיים של וייטנאם (מ-27 באפריל עד 3 במאי, מ 30 - באוגוסט עד 3 בספטמבר).
  - יעדי טיול מסוימים ניתנים לשינוי או החלפה בהתאם לשינויים בלתי צפויים.
  - ישנה אפשרות להזמנת ארוחה כשרה ארוזה מבית חב"ד, בתוספת תשלום.

  תקנות

  על פי תקנות הרשויות ביעדי הטיול: באחריותו וחובתו של הנוסע להיות בעל דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום העזיבה ולפחות 3 עמודים ריקים בדרכון; ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי קורונה; ויזה בתוקף בכניסה למדינות הטיול השונות.

  מעוניינים בטיולי יום נוספים בוייטנאם?  לחצו כאן להזמנת טיול