וייטנאם

אנו שמחים להציע תכנית סיור מיוחדת בוייטנאם למהנדסים וטכנאים

הסיור כולל ביקור בתחנות כח הידרו-אלקטריות ומפעלים בצפון וייטנאם ובדרומה

הסיור מבוסס על שירות מיוחד ואישי בכל המסלול וכולל:

רעב תיירותי חדיש ומרווח, נהג, מדריך מקצועי (באנגלית), אירוח בכל המלונות, כל הכניסות לאתרים, טיסות פנים בחברת תעופה סדירה כולל מטען, מבחר ארוחות, כל המיסים, ליווי וטיפול אישי בכל שלבי הטיול.

 

 

תקציר המסלול/ITINERARY IN BRIEF

פירוט הארוחות הינו לפי המקרא הבא :

, בוקר ,צהרייםערב

יום

תאריך

 

תקציר המסלול

ארוחות

מדריך

רכב

Day 1

 

 

ננחת בשה התעופה "נוי-ביי" בהאנוי ונעבור תהליך קבלת מדבקת הויזה בשדה התעופה. עם סיום התהליך נצא עם האוטובוס והמדריך אל המלון בהאנוי. נקבל את החדרים ונתרענן.

Ha Noi Arrive late – only transfer to hotel

None

ü

ü

Day 2

 

 

עם בוקר נצא לסיורנו הראשון "תחנת הכח ההידרו אלקטרית" הסמוכה לעיר הבירה. נצא לנסיעה בנוף הירוק ומרביב כ 80 קילומטרים אל תינתה כח אשר נבנתה עוד בתקופה הבובייטית. נבקר באנדרטה לזכר העובדים הוייטנאמים והרוסים אשר עסקו בבניית תינתה כח. נראה את פסלו הענק של מייסד האומה "הו צ'י מין". נחזור להאנוי לבילוי ערב עצמי בסמטאות התוססות של הרובע העתיק.

Ha Noi – Visiting Hoa Binh hydropower plant

B/L

ü

ü

Day 3

 

 

נגלה היום את העיר האנוי. העיר בת למעלה מ1000 שנים מלאה בעתיק ובמודרני. נבקר היום באתרים המרכזיים אשר בעיר : מתחם הממשל, נסייר בין ארמון הנשיא אשר נבנה על ידי השלטון הצרפתי למאוזולאום של "הו צ'י מין" בה חנוטה גופתו של משחרר האומה.

נבקר בפגודת "העמוד האחד" העתיקה" , נאכל ארוחת צהריים מהמטבח הוייטנאמי ונמשיל לביקור באוניברסיטה הראשונה והעתיקה בוייטנאם. נגלה את הרובע העתיק ומלא השווקים בסיור רכוב ברכב  חשמלי בין הסמטאות הצרות.

Ha Noi – City tour – Electric car around Old quarter

B/L

ü

ü

Day 4

 

 

הבוקר נצא אל אחת משמורות הטבע היפות בעולם "נין בין" ו"טאם קוק". ניסע בכביש מס'1 דרומה בין שדות האורז והנחלים ונגיע אל השמורה המרהיבה. נעלה לסירות במבוק קטנות ונצא לשייט בנהר מרהיב בו החותרים משתמשים ברגליהם למשוטים בסירה. נטייל בכבר "וואן לאם" ונראה את עיר הבירה בעתיקה והראשונה של וייטנאם. ולמטיילים שבינינו נעלה לפגודת "ביצ'-לונג" , אחד מנקודות התצפית היפות בעולם. במחלה כ 500 מדרגות נבנו שלוש פגישות אשר כל אחת צופה אל אזור נוף אחר בשמורת הטבע הענקית. עד לפסגה ולנוף מהיפים בעולם. עם ערב נחזור להאנוי

Ha Noi – Ninh binh – Ha Noi

B/L

ü

ü

Day 5

 

 

הבוקר נפנה את החדרים וניסע אל פסגת האתרים בוייטנאם ובמזרח. מפרץ "הא לונג ביי". נעלה לספינת מלון מפנקת ונצא לשייט בן 24 שעות בין כ 200 איים הפרושים במפרץ "טונקין" העצום. כאן בגבול סין נמצא המוביל אשר בפלאי עולם. נעגון לסיור רגלי במערת נטיפים עצומה. נהנה מארוחות ממיטב המטבח הוייטנאמי. עם חשיכה נוכל להתנסות בדייג דיונונים.

Ha Noi – Ha Long

B/L/D

ü

ü

Day 6

 

 

הבוקר נמשיך את הטיול בשייט המפנק בספינה ועם צהריים נצא בנסיעה בת כשעתיים וחצי אל העיר הגדולה בוייטנאם סייגון היא "הו צ'י מין סיטי". עם נחיתתנו נצא עם המדריך המקומי ובאוטובוס החדיש לגלות את העיר סייגון התוססת והמודרנית.

Ha Long – Ha Noi – Flight to Sai Gon

B

ü

ü

Day 7

 

 

היום נצא לסיורים מקצועיים מחוץ לעיר סייגון, ע"פ הזמן העומד לרשותנו נבקר בתחנת הכח התרמית בדרום ובאזור התעשייה. עם צהריים נחזור לעיר סייגון להמשך סיור ובילוי בעיר הגדולה.

Sai gon – Visiting Phu My or Vinh Tan Thermal Power Company

B/L

ü

ü

Day 8

 

 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במפעל אריחי בנייה מקומי. תעשיית הבנייה ואלמנטים לבנייה במדינה המתפתחת הינה תעשייה חשובה המתקדמת בצעדי ענק. נסייר באזור מחוץ לעיר סייגון הגדולה ונחזור לסיור שווקים בעיר סייגון

Sai Gon – Visiting Wall Tiling factory in Long An

B/L

ü

ü

Day 9

 

 

הבוקר נצא לביקור באחד המקומות במיוחדים בוייטנאם. נעלה לסירות מנוע מהירות ונשוט בשייט מהיר על נהר סייגון העצום אל מנהרות "קו צ'י". כאן הקימו לוחמי הוייטנקונג הוייטנאמים מתחם עצום של מנהרות סבוכות ומפותלות למלחמה כנגד הצרפתים והאמריקאי. נסייר בין המנהרות ומכתשי הפצצות , נראה את מלכודות הרפאים ביער הבמבוק, נלמד על המאבק של הוייטנאמים לשחרר את ארצם ונחזור בשייט מהיר אל העיר התוססת. נהנה מזמן חופשי לקניות בשווקים מסאג'ים טובים, ובילוי במועדונים והברים בעיר הרועשת.

Sai Gon – Cu Chi Tunnel by Speedboat in the morning – City tour

B/L

ü

ü

Day 10

 

 

בוקר רגוע עד לנסיעתנו לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

Sai Gon Departure

B

ü

ü

לתשומת לבכם: יתכן שינוי בביקור באתרים הממשלתיים עקב עדכון ממשלתי בסמוך לביקור. אנו נתאם סיור חליפי במקרה הצורך.

Please note: For visiting factory, it may change if government has special check-up during visiting schedule

 

תחנת הכח ההידרו אלקטרית בצפון וייטנאם-

https://www.genco3.com/en-US/phu-my-thermal-power-company-phu-my-1-phu-my–21-phu-my-21-extension-phu-my–4